Reference

 
Když jsem začala k paní Hance chodit během manželské krize, byla jsem paralyzována strachem ze zdánlivě bezvýhodné situace a neznámé budoucnosti. Hanka mi pomohla znovu si uvědomit své vlastní pocity a potřeby, které se v té době nacházely až za pocity a potřeby mých dětí, manžela a okolí. Díky tomu jsem byla schopná získat odhodlání a sebejistotu při těžkém rozhodnutí, za což jí jsem neuvěřitelně vděčná. Nebylo to lehké, ale jsem to opět ta veselá, spokojená a vyrovnaná já!                                                     
                                                                                                                                 Lucie A.                                                                                                           
 
Paní doktorku Horákovou jsem kontaktovala v době, kdy jsem si uvědomila, že v životě opakuji neustále stejné vzorce, díky kterým se točím na jednom místě, ve kterém mi není příjemně. Paní Horáková mi pomohla odhalit jejich příčiny. Mimo všeho jiného mi pomohla se vrátit do dětství a vykompenzovat si chvíle, které mě ovlivnily až do dospělosti. Prošla se mnou chvíle, kdy mi nebylo dobře. Pomohla mi se zbavit úzkostí a naopak získat pocit pohody, spokojenosti. Díky ní žiju tak, jak chci, a je mi dobře. Jsem jí vděčná.
                                                                                                                                  Hanka P.                                                                                                               
 
Poradnu jsem si našla na internetu a můžu opravdu jen doporučit. Hned po prvním sezení jsem věděla, že to spolu s paní Hankou zvládneme a že mi pomůže. Měla jsem v sobě nahromaděné strachy a z toho plynoucí úzkosti, nízké sebevědomí. Každé sezení mi vždycky hodně dalo a pomohlo. Začala jsem na sobě pracovat a postupně se začalo vše lepšit. Nikdy nezapomenu na větu, kterou mi paní Hanka řekla při prvním sezení: Připravte se na to, že se začnete měnit a s vámi i vaše okolí. Brala jsem to s rezervou, ale ono se to opravdu stalo a jsem za to neskutečně vděčná! Děkuji Vám. 
                                                                                                                                  Lýdie  P.                                  
 
 
K Hance chodím už rok a půl a když jsem k ní poprvé přišla, byla jsem ve stavu „všechno špatně“. Netvrdím, že je v současnosti všechno jen dobré, ale spousta podstatných věcí se skutečně změnila k lepšímu. Odešla jsem z práce, která mi delší dobu nedělala dobře, a začala pracovat na místě, které bylo mým snem. Zbavila jsem se stresu a každý den se do práce těším, což je pro mě velmi důležité. Dokázala jsem se odpoutat od bývalých a nevyhovujících vztahů, dokázala jsem se více vyrovnat se smrtí nejbližšího člověka a myslet více na své potřeby než na potřeby druhých. Je to dlouhá cesta, stále se učím a pracuji na sobě, protože nic není zadarmo, ale díky Hance vím, že na to nejsem sama. Hanka je pro mě anděl, který mi stále ukazuje cestu a dodává mi pocit bezpečí a jistoty.  
                                                                                                                                      Nikola Ž.                                               
                                                                                                                                                                                   
Na terapii k Hance jsem začala chodit před necelým rokem, kdy jsem řešila opakující se problémy s dospívajícím synem i manželem. Hanka mi pomohla se dostat k podstatě potíží, vyrovnat se s tím, co se odkrylo, a uvědomit si mé nízké sebevědomí, úzkost, vyhýbání se konfliktům. To byl začátek, tedˇ se učím mít se ráda, vážit si sama sebe i uvědomit si, co potřebuji, a vidím, jak se mění taky moje vztahy v rodině. S Hankou se cítím v bezpečí, cítím její podporu a hlavně v začátku byl pro mě důležitý pocit, že na to nejsem sama.
                                                                                                                                        Stáňa D.